Chcesz sprzedać włosy? Skupujemy włosy po najwyższych cenach w Polsce. Nie wyrzucaj swoich włosów, zarób niezłe pieniądze!


Strona główna | Kontakt
 
Transakcje
Posiadasz włosy o długości minimum 45 cm? Chętnie je od Ciebie kupimy i do tego całkiem nieźle zapłacimy!

BARDZO WAŻNE! PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO TRANSAKCJI PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT!Procedura wysyłania do nas obciętych włosów jest następująca:

1. Aby włosy do nas trafiły muszą zostać odpowiednio zabezpieczone. Po obcięciu zawiń je w papier i odpowiednio zabezpiecz przed ich wysunięciem bądź wymieszaniem. Każde pasmo najlepiej zabezpiecz z osobna. Unikniesz w ten sposób rozczarowania że włosy się nie nadają do użytku.

2. Po otrzymaniu przez nas włosów ustalamy indywidualną cenę za włosy.

3. Cena uzależniona jest od wszystkich czynników które opisane są w ABS skupu.

4. Po ustaleniu ceny kontaktujemy się z Tobą celem dokończenia transakcji.

5. Jeśli włosy nie zostaną zaakceptowane odsyłane są do Ciebie. Wysyłka na nasz koszt! Zwracamy koszty wysyłki od Ciebie do nas!

6. Preferujemy różne formy płatności :
* Przelew,
* Przekaz pocztowy,
* Odbiór pieniędzy osobiście,
* Allegro - możesz wystawić dla nas aukcję, my kupujemy, ty wysyłasz włosy i my za nie płacimy. Jeżeli chcesz sprawdzić naszą wiarygodność to zapraszamy Tutaj
* Pobranie - Jest to ostatnia forma wysyłki włosów do naszej firmy za pobraniem pocztowym z możliwością otwarcia paczki. Włosy muszą zostać wycenione przez Ciebie na podstawie osobistej rozmowy z nami przez telefon lub skype. Po wycenie włosy należy wysłać za pobraniem pocztowym, ale z możliwością otwarcia paczki.

Po otrzymaniu przesyłki przy listonoszu otwieram ją, wyceniam włosy i jeśli wszystko się zgadza to uiszczam opłatę. Jeżeli natomiast się pomyliłaś/łeś to wówczas paczka wraca do Ciebie. Najwięcej osób jednak decyduje się na wysyłkę włosów bez pobrania i pozostawia wycenę mi. Wycena jest oparta o nasz cennik. Jeśli włosy nie odbiegają od naszych warunków to cena jest zawsze cennikowa, w innych przypadkach ustalamy warunki indywidualnie lub włosy wracają do Ciebie.

7. Do paczki koniecznie włóż swój numer telefonu i adres!
 
Wszelkie prawa zastrzeżone przez Skupwlosow.com
Skup włosów com oferuje wysokie ceny za Twoje włosy. Nie czekaj ani chwili. Zagęszczanie włosów znajdziesz u naszych partnerów.